Download Znám Ty Chvíle Ztrát A Nálezů - Karel Černoch - Ztráty A Nálezy (CD) album flac mp3


2009
Label: Universal Music Group - 2706586 • Format: 2x, CD Compilation, Remastered • Country: Czech Republic • Genre: Pop, Folk, World, & Country • Style: Country
Znám Ty Chvíle Ztrát A Nálezů - Karel Černoch - Ztráty A Nálezy (CD)

Karel Černoch - Ztráty a nálezy 2cd rar. MB; 0. Thunder - Laughing On Judgement Day 2CD rar. MB; 0. Thunder - Backstreet Symphony 2CD rar. MB; 0. Fair Warning - Aura 2CD rar. MB; 0. Rimortis - Deset kroků zpět 2CD rar. MB +1. Twisted Sister - Stay Hungry (25th Anniversary Edition)2CD rar.

Ztráty a nálezy 1 Všímej si 2 Není zdrávo tak moc tě mít rád 3 Znám ty chvíle ztrát a nálezů 4 I blázen snad touží 5 Když zima je 6 Už svítá 7 Jarmark ve Scourborough Karel Černoch. Karel Černoch byl český zpěvák, muzikálový herec a hudební skladatel, který se narodil října v Praze.

Karel Černoch - piesne - akordy, texty, videá, obchod, koncerty, albumy, diskografia, a samozrejme všetko nové o Karel Černoch, a ešte niečo navyše.

 · Karel Černoch se narodil v době druhé světové války v roce a poprvé o sobě dal vědět už v letech minulého století. Prošel spoustou kapel a skupin a nejvýrazněji se projevil v Juventusu, ale pověst solidního zpěváka pošpinilo vítězství na soutěžním klání Bratislavská lyra, kde v roce porazil i samotného Karla Gotta.

ČERNOCH Karel ( - ) prosince mi zemřel kamarád, zpěvák Karel Černoch. Když jsem byl toho dne, kdy se zpráva o jeho odchodu dostala na veřejnost, požádán jedním deníkem, abych zavzpomínal na naši spolupráci, vybavila se mi okamžitě celá řada plánů a písniček, které nás kdysi po dobu několika let úzce spojovaly.


Children Of The Grave - Black Sabbath - Past Lives (CD) Start The Motor - Tracy Bryant - Tracy Bryant (File, MP3, Album) Glacier Print - Tickets Go Past - Twelve Song About Numbers (CD, Album)

3 Comments

  1. a tak říkám dobře se měj, Ty moje nej, ať máš tu pouť příjemnou. Znám ty chvíle zrát a nálezů, ztrát a nálezů v přízni žen. Znám ty tóny, znám ty způsoby, návrat do šedi bílých stěn. Nic to nezmění dlouhé mlčení, nemá cenu dál hrát Dík těm chvílím ztrát a nálezů.

  2. Karel Černoch. , Universal Music. 1 Všímej si. 2 Není zdrávo tak moc tě mít rád. 3 Znám ty chvíle ztrát a nálezů. 4 I blázen snad touží. 5 Když zima je. 6 Už svítá. 7 Jarmark ve Scourborough.

  3. Karel Černoch - Ztráty a nálezy 2cd rar. Karel Černoch - Ztráty a nálezy 2cd rar. 0. Velikost. MB. Stáhnout rychle za kredit. 4 minuty – 0,86 Kč. Stáhnout pomalu zdarma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *