Download Mouřeníni - Milan Bartoš - Mouřeníni / Návrat Z Vietnamu (Vinyl) album flac mp3


1977

Mouřeníni - Milan Bartoš - Mouřeníni / Návrat Z Vietnamu (Vinyl)

Për ish sulmuesin e Interit, Diego Milito, trajneri Jose Mourinho është ndër më të mirët në histori. Dyshja pati fatin të punojë së bashku te Inter, duke fituar Ligën e .

 · Milan po përgatit prej kohësh planin për të veshur sërish kuqezi Zllatan Ibrahimovic. Sipas “Corriere dello Sport”, Boban dhe Maldini kanë gati një ofertë konkrete të cilën ja kanë paraqitur agjentit të Ibrës, Mino Raiola: 6 milion euro për 18 muaj, 2 milion deri në fund të sezonit dhe katër të tjerë për vitin pasues. Estimated Reading Time: 2 mins.

 · Xavi Pascual se întoarce acasă. “Băi, Țiriac! Asta se întâmplă la noi!”. Ce replică i-a dat Mourinho. Ion Țiriac a rememorat și un dialog pe care l-a purtat cu tehnicianul lui Manchester United, Jose Mourinho. Acesta i-ar fi spus că la sporturile de echipă un .

 · Mourinho si nejvíce váží titulů v Anglii, Itálii a Španělsku. Ačkoli se fotbalový trenér José Mourinho může pyšnit řadou impozantních úspěchů s několika týmy, vrchol své kariéry určit nedokáže. V roce se mu s Interem Milán povedl zisk treble díky triumfu v lize, Italském poháru a Lize mistrů.

A avut la dispoziţie o anvelopă de milioane de euro. În urma lui Mourinho se plasează italianul Carlo Anceloti, care după a cheltuit milioane de euro pentru cumpărarea a 47 de jucători la Chelsea, AC Milan, PSG, Real Madrid şi Bayern Munchen.


Collect Or Man Blues [Collector Man Blues] - Lee "Sonny Boy" Williamson* - Million Year Bl We Have The Technology Travelin Shoes - Fred Neil - Bleecker & MacDougal (Vinyl, LP, Album)

3 Comments

  1. Moved Permanently. nginxEstimated Reading Time: 3 mins.

  2.  · ‘Mourinho u bë trajner i madh prej Milanit’. Deklarata surprizë e ish-yllit të kuqezinjve , 06/04/

  3.  · Beloti okrenuo Milan, „rosoneri” ljuti na arbitre. Milan je nakon pet kola tek na mjestu Serije A i pozicija Marka Đampaola je već ugoržena. „Rosoneri” su izgubili i treći put, iako su u Torinu vodili do minuta i imali šanse da povedu još ted Reading Time: 50 secs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *